همه اخبار و مقاله ها

اعلام بازگشایی کتابخانه های عمومی بدون ارائه خدمات!

اعلام بازگشایی و شروع به کار مجدد کتابخانه های عمومی کشور از 29 اردیبهشت ماه درحالی که بنا نیست خدماتی به اعضا ارائه گردد تعجب برانگیز است.

22 تیر 1399

ترامپ داشتن ماسک را اختیاری گفت

ایسنا نوشت: کاخ سفید پنج عضو تازه به ستاد مقابله با کرونای آمریکا افزود که نشانگر تمرکزی تازه بر بازگشایی فعالیت های مالی و ساخت واکسن است. در همین حال دونالد ترامپ نیز در مراسمی اظهار کرد که ماسک داشتن را برای مقامات آمریکایی اختیاری نموده است.

21 تیر 1399

بررسی عاملی برای تشخیص زود هنگام متاستاز در بیماران سرطانی

به گزارش خبرنگاران، میکروRNA ها ساختارهای نوکلئوتیدی غیرکدکننده ای هستند که در تنظیم بیان ژن ایفای نقش می کنند. یکی از چالش ها در مطالعه microRNA ها بررسی نقش چندگانه آنها در سلول ها و شرایط متفاوت است. به همین علت پیش بینی رفتار آنها در تنظیم بیان ژن سخت...

20 تیر 1399

احداث 215 پست مرزی در مرز مشترک ایران و پاکستان

پاکستان 215 پست مرزی در مرز مشترک با ایران احداث می نماید.

20 تیر 1399

لبنان، حزب الله: پرونده های فساد را از جهات مختلف پیگیری می کنیم

عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در مجلس لبنان با اشاره به تحویل دادن 10 پرونده فساد به کمیته اداره و دادگستری لبنان ابراز داشت که این پرونده ها را از جهات مختلف پیگیری می کنیم.

19 تیر 1399

شاخص بورس تحت تاثیر بازگشایی نماد سایپا

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بازار سهام امروز فرایند متفاوتی را نسبت به روزهای دیگر در پیش گرفت و وارد فاز نزولی شد که این موضوع ناشی از بازگشایی نماد ساپیا در بازار است.

18 تیر 1399

ممنوعیت درج قیمت خودرو در آگهی های اینترنتی

خبرنگاران؛ رضا الفت نسب، عضو هیات مدیره اتحادیه کسب و کارهای مجازی از ممنوعیت درج قیمت خودرو در پلت فرم های انتشار آگهی اینترنتی خکبر داد، و در عین حال فضای مجازی را در افزایش قیمت اخیر بازار خودرو بی تقصیر توصیف کرد و گفت که ممنوعیت درج قیمت...

16 تیر 1399

ترامپ برای سنجش وفاداری به خودش به پنتاگون جاسوس فرستاد

رئیس جمهور آمریکا برای حصول اطمینان از وفاداری مقام های وزارت دفاع آمریکا به خودش یکی از معتمدانش را روانه این وزارتخانه کرده است.

15 تیر 1399

اولین مامای قربانی کرونا در دنیا ایرانی است

رئیس انجمن مامایی کشور ضمن تشریح خدمات اجرا شده توسط ماماها در مقابله با کرونا، مسائل این قشر را برشمرد و گفت: اولین مامای قربانی کووید19 در دنیا، خانم عظمت موسوی هستند که نام ایشان در سایت کنفدراسیون بین المللی مامایی به ثبت رسیده است.

14 تیر 1399

زنان کدام استان ها از نظر اقتصادی فعال ترند؟

نرخ مشارکت اقتصادی در ایران نسبت به سایر کشور های جهان پایین تر است. در حالی که به طور میانگین در جهان از هر 100 نفر، 61 نفر شاغل یا در جست وجوی کارند، این تعداد در ایران 44 نفر است. در این میان، وقتی به مشارکت اقتصادی زنان نگاه می کنیم، تنها از پنج کشور شرایط...

13 تیر 1399

تعطیلی پنج شنبه ها موثر بر توسعه مراودات مثلث طلایی گردشگری

استاندار فارس تاثیر تعطیلی پنج شنبه ها در توسعه گردشگری داخلی را قطعی خواند و گفت: این تصمیم می تواند قسمتی از هزینه های تحمیل شده بر اقتصاد و صنعت گردشگری از جانب بحران کرونا را جبران و منجر به رونق و دمیدن روح تازه ای به این صنعت گردد.

11 تیر 1399

پرسپولیس و استقلال 380 میلیارد تومان بدهی دارند، فقط 10 درصد سهام واگذار می شود

معاون سازمان خصوصی سازی گفت: هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس 380 میلیارد تومان بدهی دارند که تقریباً 130 میلیارد تومان آن بدهی مالیاتی است.

11 تیر 1399

آمریکا به دنبال انتقال تروریست ها از سوریه به عراق است

به گزارش خبرنگاران به نقل از المیادین، جنبش نجباء عراق گفت که آمریکا از طریق انتقال تعداد زیادی از تروریست ها از سوریه به عراق، بر بازگشت تروریست ها به این کشور اصرار دارد.

10 تیر 1399

تعداد مبتلایان قطعى به کرونا در کردستان به 1113 نفر رسید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: از ابتداى شیوع کرونا در کردستان تا 7 اردیبهشت 1113 نفر به این ویروس مبتلا شدند.

8 تیر 1399

سفرهای داخلی ترامپ شروع می گردد

در حالی که ویروس کرونا در آمریکا جولان می دهد، دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور گفت، سفرهای داخلی اش در آمریکا را ظرف چند روز آینده از سر می گیرد.

8 تیر 1399

واگذاری مجتمع های فرهنگی و هنری جنوب کرمان به بخش خصوصی

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، حسن احمدیوسفی در این باره گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان در نظر دارد به استناد ماده 5 قانون تنظیم مقررات مالی دولت و آیین نامه اجرایی آن و سایر قوانین و مقررات...

6 تیر 1399

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در هلند به مرز 38 هزار نفر رسید

مقام های بهداشتی هلند از افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور خبر می دهند.

5 تیر 1399

پرداخت بخشی از مطالبات کارکنان دانشگاه علوم پزشکی استان طی امروز و فردا

معاون توسعه مدیریت ، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی از پرداخت بخشی از مطالبات کارکنان دانشگاه علوم پزشکی استان طی امروز و فردا اطلاع داد.

5 تیر 1399

بازیکن صربستانی بدون عقد قرارداد با تیم گل گهر به فیفا شکایت کرد!

به گزارش خبرنگاران، با شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران یک مدافع صربستانی با نظر وینگو بگوویچ سرمربی وقت تیم فوتبال گل گهر سیرجان برای تست دادن و ارزیابی شرایطش در تمرینات این تیم حاضر شد.

3 تیر 1399

ناسا درخصوص پروژه های کرونایی به کاخ سفید می رود

مدیر ناسا به همراه چند تن از اعضای این سازمان، برای ارائه توضیحاتی راجع به پروژه های کروناویروسی خود به کاخ سفید دعوت شدند.

3 تیر 1399
تعداد: (561)