مدیران وزارت دردی دوا نکردند، پرسپولیس به یک شرط برنده دربی است

به گزارش وبلاگ خبر، ضیا عربشاهی در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص عملکرد گابریل کالدرون در هفته های ابتدایی لیگ برتر با پرسپولیس گفت: هر مربی جدیدی نیاز به زمان دارد. بخصوص اینکه او سابقه حضور در فوتبال ایران را نداشته است. چند هفته ای باید بگذرد تا بتوان درباره عملکرد او اظهار نظر کرد.

مدیران وزارت دردی دوا نکردند، پرسپولیس به یک شرط برنده دربی است

پیشکسوت پرسپولیس درباره روی کارآمدن محمدحسن انصاریفرد در پست مدیرعاملی پرسپولیس افزود: او به خانه خودش برگشته است و این موضوع قطعا به درد تیمی خواهد خورد که نیاز به یک مدیر کاربلد داشت. حالا می توان از وزیر ورزش خواست که هیات مدیره باشگاه هم تغییر کند تا تیم بتواند زودتر به اهدافش برسد.

وی افزود: آمدن افرادی از وزارت ورزش به باشگاهی همچون پرسپولیس نتوانست دردی را دوا کند. آنها شناختی از این باشگاه و خواسته هوادارانش نداشتند و باعث شدند تا مسائل پرسپولیس حل نشده باقی بماند.

عربشاهی درباره مشکل گلزنی پرسپولیس یادآور شد: من فکر می کنم مهاجم برزیلی نیاز به تمرینات بدنی بیشتری دارد. جونیور باید خودش را لاغر کند. ابزارهای پرسپولیس در خط حمله کم نیست و فکر می کند کالدرون اگر از هوش خود استفاده کند می تواند بازی های بعدی را با بردهای پرگل به پایان برساند. اگر این تیم مشکل گلزنی اش را حل نماید قطعا در دربی برنده خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مدیران وزارت دردی دوا نکردند، پرسپولیس به یک شرط برنده دربی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران وزارت دردی دوا نکردند، پرسپولیس به یک شرط برنده دربی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید