قصاص برای بوکسوری که دختر ماساژور را کشت

به گزارش وبلاگ خبر، مرد بوکسور که پس از قتل دختر ماساژور جسدش را در کانال آب انداخته بود بزودی در دادگاه کیفری پای میز محاکمه خواهد رفت.

قصاص برای بوکسوری که دختر ماساژور را کشت

به گزارش، صبح 9 شهریور سال 96 جسد دختری 30 ساله در کانال آبی واقع در منطقه سیدخندان پیدا شد. از مرگ دختر جوان دو روز می گذشت و هویت جسد نیز ناشناس بود.

چند روز بعد کارشناسان هویت مقتول و خانواده اش را شناسایی کردند. به گفته آن ها نگار کارشناس ارشد فیزیک بود و در یکی از دانشگاه های اروپایی برای تحصیل در مقطع دکترا پذیرفته شده بود، اما از آنجا که وضع اقتصادی خوبی نداشتند دختر جوان مجبور بود کار کند و پول مورد نیازش را فراهم کند. در ادامه تعیین شد وی با چند دختر دیگر در خانه ای زندگی می نموده، اما از چند روز قبل به طرز مرموزی ناپدید شده بود.

آنالیز های پلیسی نشان می داد نگار آخرین بار با مرد جوانی به نام سعید قرار ملاقات داشته است. بدین ترتیب به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران سعید بازداشت شد. او که ابتدا منکر جنایت بود پس از 40 روز به قتل دختر جوان اعتراف کرد و گفت: در یکی از کانال های تلگرامی با آگهی ماساژور در خانه روبرو شدم وقتی تماس گرفتم نگار را به من معرفی کردند. او برای این کار 300 هزار تومان می گرفت. فردای آن روز حدود ساعت 3 با نگار قرار گذاشتم. من سوار خودرو به محل قرار رفتم، اما با دیدن نگار پشیمان شدم. به او گفتم قرار ماساژ به هم خورده است، اما او به من گفت باید 250 هزار تومان برای خسارت پرداخت کنم. سر همین موضوع باهم بحثمان شد، او آغاز به داد و فریاد کرد. از آنجایی که محل قرار مان نزدیک خانه ام بود و می ترسیدم کسی متوجه گردد چند مشت به او زدم تا بترسد. اما مشت های من باعث مرگ او شد چرا که من سال هاست ورزشکارم و بوکس کار می کنم. با مرگ او تصمیم گرفتم جسد را در سطل زباله بیندازم، اما ترسیدم که کسی ببیند؛ بنابراین صبر کردم تا هوا تاریک گردد و جسد را داخل رودخانه انداختم. بدنبال اعترافات متهم او به بازسازی صحنه قتل پرداخت و با درخواست اولیای دم برای قصاص، کیفرخواست او به دستور بازپرس غلامی صادر شد. مرد 44 ساله بزودی در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه خواهد رفت.

منبع:ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "قصاص برای بوکسوری که دختر ماساژور را کشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قصاص برای بوکسوری که دختر ماساژور را کشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید