رقابت تنگاتنگ سه هافبک در میانه میدان، فرمانده جدید استقلال کیست؟

به گزارش وبلاگ خبر، تیم فوتبال استقلال در حالی به استقبال فصل جدید می رود که ترکیب این تیم نسبت به فصل گذشته تغییرات نسبتا زیادی دارد. یکی از مناطق این تیم که نسبت به فصل گذشته دستخوش تحول می گردد، خط میانی است.

رقابت تنگاتنگ سه هافبک در میانه میدان، فرمانده جدید استقلال کیست؟

استراماچونی در حالی تیمش را آماده فصل نوزدهم می نماید که مسعود ریگی هافبک میانی و جدید این تیم از اولین روز در تمرینات تیمش حضوری فعال داشت و گفته می گردد وی یکی از آماده ترین بازیکنان استقلال در تمرینات است.

فرشید باقری و علی کریمی دو هافبک میانی این تیم که فصل گذشته هم حضوری موثر در این تیم داشتند، پس از تمدید قرارداد با تاخیر به تمرینات اضافه شدند.

مثلث ریگی، باقری و کریمی می تواند خیال هر تیم مدعی را بابت داشتن یک کمربند میانی قابل اعتماد راحت کند و حالا استراماچونی با خیالی آسوده از خط میانی اش به دیگر مناطق زمین فکر می نماید.

در فصل نوزدهم این سه بازیکن رقابتی تنگاتنگ خواهند داشت و دغدغه شیرین استراماچونی می تواند انتخاب بهترین نفر از بین آنها باشد. بهترین نفری که شاید بتواند فرمانده جدید آبی ها در فصل جدید باشد.

تنها شروع فصل نوزدهم و ورود به مسابقات معین می نماید بهترین نفر برای قرار دریافت در مرکز خط میانی استقلال کدام بازیکن است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رقابت تنگاتنگ سه هافبک در میانه میدان، فرمانده جدید استقلال کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت تنگاتنگ سه هافبک در میانه میدان، فرمانده جدید استقلال کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید