جدایی 15 بازیکن از استقلال خطرناک است، به بازیکن بزرگ احتیاج داریم

حسین ترابپور در گفت وگو با خبرنگاران با انتقاد نسبت به خروجی های فراوان استقلال گفت: من نمی دانم وقتی باشگاه اجازه داد این همه بازیکن از تیم جدا شوند، آیا به فکر جایگزین های آنها است؟ اگر استقلال این بازیکنان را از دست می داد، نفراتی را به خدمت می گرفت که هم سطح آنها باشد تا بتواند همچنان با قدرت کارش را در لیگ آغاز کند. مدیران استقلال باید بدانند این تیم احتیاج به بازیکنان بزرگ دارد. درست است که چند جوان به استقلال آمده اند که آینده فوتبال ایران خواهند بود اما استقلال به بازیکنان بزرگ و باتجربه هم احتیاجمند است تا بتوانند در مواقع لزوم، مسائل این تیم را رفع نمایند.

جدایی 15 بازیکن از استقلال خطرناک است، به بازیکن بزرگ احتیاج داریم

دروازه بان پیشین تیم فوتبال استقلال ادامه داد: در حال حاضر حسین حسینی تنها دروازه بان استقلال است. او بعد از رفتن رحمتی، به دروازه بان شماره یک آبی پوشان تبدیل شده اما هنوز باشگاه نتوانسته یک گلر خوب را به خدمت گرفته تا در کنار حسینی، آماده حراست از دروازه استقلال باشد. اگر این اتفاق رخ ندهد، انگیزه های حسینی هم از بین می رود و با توجه به اینکه تنها دروازه بان استقلال خواهد بود، شاید چون بدون رقیب است، انگیزه زیادی برای کار نداشته باشد بنابراین باید هر چه زودتر، یک گلر خوب به جمع آبی پوشان اضافه گردد تا یک رقابت سالم بین دروازه بان های استقلال به وجود بیاید.

ترابپور توضیح داد: حدود 16-15 بازیکن از این تیم جدا شده اند و این برای استقلال خطرناک است. مدیران نباید اجازه می دادند این همه بازیکن به یکباره از تیم جدا شده و اسکلت تیم استقلال حفظ نگردد البته بازیکنانی که به تازگی به جمع آبی پوشان پیوسته اند، همه خوب هستند و امیدوارم بتوانند به استقلال یاری نمایند اما این تیم به چند بازیکن بزرگ احتیاج دارد که آرزو می کنم تا قبل از آغاز لیگ، استقلال بتواند نفرات بزرگی را جذب نموده زیرا این تیم باید در لیگ قهرمانان، لیگ داخلی و جام حذفی، با تیم های قدرتمند مبارزه کند.

وی در مورد حضور شیخ دیاباته که به تازگی به تیم استقلال پیوسته است، گفت: شنیده ام که او رزومه خوبی دارد البته باید ببینیم وقتی در کوران مسابقات نهاده شد، چه نتیجه ای از خود بر جای خواهد گذاشت. اینکه بعضی ها او را با مامه تیام قیاس می نمایند، اشتباه است. هر بازیکنی شرایط خاص خودش را دارد. تیام خیلی زود توانست محبوبیت زیادی در استقلال پیدا نموده و گلزنی کند، اما زود از جمع آبی پوشان جدا شد. من امیدوارم دیاباته راه گلزنی تیام را در استقلال ادامه دهد اما قرارداد او به گونه ای نباشد که راحت بتواند از استقلال جدا گردد.

ترابپور در انتها در مورد شرایط تیم صنایع اراک اعلام کرد: این روزها به همراه فکری در تیم صنایع اراک هستیم و کوشش می کنیم با تمرینات خوب، تیم را به مرحله ایده آل رسانده و منتظر آغاز لیگ یک باشیم تا بتوانیم با حمایت هوادارانمان، به لیگ برتر صعود کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جدایی 15 بازیکن از استقلال خطرناک است، به بازیکن بزرگ احتیاج داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدایی 15 بازیکن از استقلال خطرناک است، به بازیکن بزرگ احتیاج داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید