جابه جایی بزرگ روی نیمکت استقلال، صدای پای امیر می آید

به گزارش وبلاگ خبر، امیر تا زمانی که در میان تیم های بالانشین جدول دست به دست می شود همیشه یک گزینه جذاب محسوب می شود. او این روزها با اظهار نظرهایش در حال دلبری از هواداران آبی هم هست

جابه جایی بزرگ روی نیمکت استقلال، صدای پای امیر می آید

وبلاگ خبر- فرهاد مجیدی در شرایطی هدایت استقلال را بر عهده گرفت که این تیم باید خود را مهیای حضور در جام باشگاه های آسیا می کرد. با حضور موسوی وخلیل زاده در هیات مدیره استقلال و تزریق منابع مالی به این باشگاه فرهاد مجیدی توانست نتایج قابل قبولی در لیگ و آسیا بگیرد.به نظر می رسید این ترکیب در ادامه هم روزهای درخشانی را سپری کنند. اما انتخاب علی فتح الله زاده به عنوان مدیرعامل باشگاه و ماجرای اختلاف او با موسوی باعث شد تا عضو متمول هیات مدیره استقلال کناره گیری نموده و بعدها هم که ماجرای بیماری فتح الله زاده و کنار کشیدن او از مدیریت باشگاه پیش آمد.

بعد از انتخاب سعادتمند به عنوان مدیرعامل این باشگاه خلیل زاده هم از سمت خود استعفا داد تا عملا فرهاد مجیدی تمام حامیان خود در باشگاه را از دست داده باشد.

با اینکه سعادتمند در اولین روزهای انتخابش به عنوان مدیرعامل گفت که از فرهاد مجیدی حمایت می کند اما سکوت معنا دار فرهاد مجیدی بعد از این انتخاب و البته هشدار او نسبت به انتخاب سعادتمند باعث شده تا فعلا و در تعطیلی لیگ باعث شده تا این ماجرا حکم آتش زیر خاکستر را داشته باشد.

گفته می شود با توجه به دخالت های فرهاد مجیدی در نحوه مدیریت باشگاه استقلال هیچ بعید نیست که مدیریت باشگاه به گزینه دیگری برای نشستن روی نیمکت استقلال فکر کند.

اگر شرایط فعلی فوتبال در کشور ادامه داشته باشد شاید گذر از نام فرهاد مجیدی حواشی کمتری داشته باشد. اگر مسابقات لیگ و جام باشگاه های آسیا از سر گرفته شود هم در صورت ناکامی استقلال در ادامه مسابقات برکناری فرهاد توجیح منطقی هم خواهد داشت.

اما استقلال برای عبور از نام فرهاد مجیدی نیاز به گزینه ای دارد که دست کم در میان هواداران سنتی باشگاه هنوز جایگاه خاصی دارد.

امیر قلعه نویی همچنان یادآور 3 قهرمانی این تیم در لیگ برتر است. اگر چه او در سال های خاتمهی حضورش در استقلال نتوانست این تیم را به افتخاری برساند اما اونشان داده بازی در چنینی شرایطی را بهتر از هر کسی بلد است.

فراموش نکنیم همان دستی که نام او را برای نشستن بر روی نیمکت تیم ملی از کیسه فدراسیون بیرون کشید توانایی نشاندن او بر روی نیمکت استقلال را هم خواهد داشت.

قلعه نویی روزهای خاتمهی حضور خود در اصفهان را می گذراند. قرارداد او در انتهای فصل به خاتمه می رسد و جدایی او از این تیم خواست دو طرف ماجراست.

امیر تا زمانی که در میان تیم های بالانشین جدول دست به دست می شود همیشه یک گزینه جذاب محسوب می شود. او این روزها با اظهار نظرهایش در حال دلبری از هواداران آبی هم هست. آیا استقلال در تدارک یک جابه جایی بزرگ است؟

منبع: همشهری آنلاین

به "جابه جایی بزرگ روی نیمکت استقلال، صدای پای امیر می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جابه جایی بزرگ روی نیمکت استقلال، صدای پای امیر می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید