اخبار سیاسی

ترامپ داشتن ماسک را اختیاری گفت

ایسنا نوشت: کاخ سفید پنج عضو تازه به ستاد مقابله با کرونای آمریکا افزود که نشانگر تمرکزی تازه بر بازگشایی فعالیت های مالی و ساخت واکسن است. در همین حال دونالد ترامپ نیز در مراسمی اظهار کرد که ماسک داشتن را برای مقامات آمریکایی اختیاری نموده است.

21 تیر 1399

شاخص بورس تحت تاثیر بازگشایی نماد سایپا

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بازار سهام امروز فرایند متفاوتی را نسبت به روزهای دیگر در پیش گرفت و وارد فاز نزولی شد که این موضوع ناشی از بازگشایی نماد ساپیا در بازار است.

18 تیر 1399

ممنوعیت درج قیمت خودرو در آگهی های اینترنتی

خبرنگاران؛ رضا الفت نسب، عضو هیات مدیره اتحادیه کسب و کارهای مجازی از ممنوعیت درج قیمت خودرو در پلت فرم های انتشار آگهی اینترنتی خکبر داد، و در عین حال فضای مجازی را در افزایش قیمت اخیر بازار خودرو بی تقصیر توصیف کرد و گفت که ممنوعیت درج قیمت...

16 تیر 1399

ترامپ برای سنجش وفاداری به خودش به پنتاگون جاسوس فرستاد

رئیس جمهور آمریکا برای حصول اطمینان از وفاداری مقام های وزارت دفاع آمریکا به خودش یکی از معتمدانش را روانه این وزارتخانه کرده است.

15 تیر 1399

اولین مامای قربانی کرونا در دنیا ایرانی است

رئیس انجمن مامایی کشور ضمن تشریح خدمات اجرا شده توسط ماماها در مقابله با کرونا، مسائل این قشر را برشمرد و گفت: اولین مامای قربانی کووید19 در دنیا، خانم عظمت موسوی هستند که نام ایشان در سایت کنفدراسیون بین المللی مامایی به ثبت رسیده است.

14 تیر 1399

پرسپولیس و استقلال 380 میلیارد تومان بدهی دارند، فقط 10 درصد سهام واگذار می شود

معاون سازمان خصوصی سازی گفت: هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس 380 میلیارد تومان بدهی دارند که تقریباً 130 میلیارد تومان آن بدهی مالیاتی است.

11 تیر 1399

آمریکا به دنبال انتقال تروریست ها از سوریه به عراق است

به گزارش خبرنگاران به نقل از المیادین، جنبش نجباء عراق گفت که آمریکا از طریق انتقال تعداد زیادی از تروریست ها از سوریه به عراق، بر بازگشت تروریست ها به این کشور اصرار دارد.

10 تیر 1399

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در هلند به مرز 38 هزار نفر رسید

مقام های بهداشتی هلند از افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور خبر می دهند.

5 تیر 1399

ورود 50 هزار میلیارد تومان پول جدید به بورس ، بازار سهام به مقصد اصلی نقدینگی در اقتصاد ایران تبدیل شد

یافته های خبرنگاران نشان می دهد همزمان با تشدید فرایند صعودی بورس، فقط در یک ماه گذشته، دست کم 20 هزار میلیارد تومان پول تازه، وارد بازارسهام شده است. رقم ورود پول به تالارهای بورس در طول سال گذشته 30 تا 35 هزار میلیارد تومان برآورد می گردد.

29 خرداد 1399

خبرنگاران منابع بانکی کردستان بیش از 39 درصد رشد یافت

سنندج - خبرنگاران - معاون هماهنگی امور مالی و توسعە منابع استاندار کردستان گفت: منابع بانکی استان در سال گذشته 39.04 درصد رشد داشت که نشان از عملکرد مناسب بانک ها در این زمینه بوده است.

28 خرداد 1399

ساخت دستگاه های تنفس مصنوعی با وجود جنگ و محاصره در یمن

به گزارش خبرنگاران به نقل از المیادین، محمدعلی الحوثی عضو ارشد شورای عالی سیاسی جنبش انصارالله یمن تاکید کرد: دستگاه های تنفس مصنوعی وارد مرحله استفاده آزمایشی شده و نتایج این آزمایشات به زودی اعلام می شود.

27 خرداد 1399

داداشی: درخواست از کمیسیون اصل نود برای ورود به موضوع احتکار کالا ، نظارت های مجلس در موضوعات تخلفات کرونایی بیشتر می گردد

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: ورود کمیسیون اصل نود به موضوع احتکار کالا یا موضوعات تخلفی مختلف کرونایی بستگی به این دارد که از این کمیسیون خواسته بشود و اگر این اتفاق بیفتد قطعا کمیسیون نظارت خواهد نمود.

19 خرداد 1399

گزارش یمن از تجاوزات ائتلاف؛ 283 مسجد و مقبره خسارت دیده است

وزارت اوقاف و ارشاد یمن همزمان با اعلام گزارشی از تجاوزهای ائتلاف سعودی طی پنج سال گذشته، اعلام نمود که حملات ائتلاف به 283 مسجد و مقبره در صنعاء خسارت وارد کرده است.

18 خرداد 1399

همکاری های مشترک ایران و روسیه در مقابله با کرونا آنالیز شد

وزیر خارجه روسیه با همتای ایرانی خود، محمدجواد ظریف به صورت تلفنی مصاحبه کرد.

17 خرداد 1399

اظهارات جدید وزیر آموزش و پرورش درباره تعطیلی مدارس ، آمار معلمانی که بر اثر کرونا فوت کردند

وزیر آموزش و پرورش گفت: در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم گرفتیم که تعطیلی تمامی مراکز آموزشی تا دو هفته آینده استمرار پیدا کند.

9 خرداد 1399

استارمر رئیس جدید حزب کارگر انگلیس شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین، کر استارمر، در رقابت انتخابات داخلی حزب کارگر با شکست دیگر رقبای هم حزبی خود، به ریاست حزب کارگر رسید.

4 خرداد 1399

خبرنگاران زنبورداران کوچ رو آستارا برگ تردد می گیرند

آستارا - خبرنگاران - ستاد مدیریت بحران کرونا در آستارا برای تسهیل بازگشت زنبورداران کوچ رو از استان های دیگر به این شهرستان، صدور برگ تردد برای آنها را در دستور کار قرار داد.

29 اردیبهشت 1399

دلیل مخالفت وزارت بهداشت با افزایش عوارض بزرگراهی و جریمه مسافران

سخنگوی وزارت بهداشت دلایل مخالف با افزایش عوارض بزگراهی و افزایش جریمه ها به منظور کاهش سفرها را بیان نمود.

23 اردیبهشت 1399

راز سفر سرزده پمپئو به افغانستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا که امروز صبح در سفری از پیش اعلام نشده وارد کابل شد؛ دیدارهای جداگانه ای با اشرف غنی رئیس جمهوری افغانستان و عبدالله عبدالله رقیب سیاسی وی داشت.

22 اردیبهشت 1399

تعطیلی فعالیت اصناف و بازاریان رشت تا اطلاع ثانوی

خبرنگاران/گیلان ستاد مقابله با کرونای شهرستان رشت در پی اطلاعیه ای خاطرنشان کرد: اصناف و بازاریان به استثنای صنوف خاص موظفند تا اطلاع ثانوی نسبت به تعطیلی فعالیت خود اقدام کنند.

21 اردیبهشت 1399
تعداد: (139)