کلوپ: قرعه محبوبم پورتو نبود!

سرمربی لیورپول در حالیکه تیمش در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با ضعیف ترین تیم این مرحله روبرو می گردد، می گوید این قرعه مورد علاقه اش نبوده است.

کلوپ: قرعه محبوبم پورتو نبود!

کلوپ: قرعه محبوبم پورتو نبود!

سرمربی لیورپول در حالیکه تیمش در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با ضعیف ترین تیم این مرحله روبرو می گردد، می گوید این قرعه مورد علاقه اش نبوده است. آنها فصل قبل با 5 گل پیروز به غلبه بر پورتو شدند و کلوپ معتقد است این نتیجه انگیزه بالایی به حریف برای جبران می دهد.

او می گوید:چه می توانم بگویم؟ پیش از این با پورتو بازی نموده ایم و می دانیم آنها چقدر تیم باکیفیتی هستند. گرچه نتیجه در انتها عجیب بود اما در بازی دوم ما شاهد شخصیت پورتو و کیفیت آنها بودیم. باید برای دیدار مقابل پورتو آماده باشیم اما تنها در همان مقطع برگزاری آن دیدار به حریف فکر خواهیم کرد. قطعا شکست سال قبلی می تواند به آنها انگیزه بیشتری داده و می تواند به پورتو یاری کند. پورتو در قرعه های مورد علاقه من نبود، اما اکنون آنها حریف ما هستند و ما باید با آنها بازی کنیم. ابتدا باید مطمئن شوید همه بازیکنان تیم شما به حریف احترام می گذارند و ما این کار را قطعا انجام خواهیم داد. ما در خصوص کیفیت پورتو آگاهیم و طرفداران ما نیز به آنها احترام خواهند گذاشت.

کلوپ همچنین درباره دیدار پیش رو مقابل فولام گفت: بازی بسیار مهمی پیش روی ماست. به هیچ موضوع دیگری به جز شرایط خودمان در لیگ برتر فکر نمی کنیم و فقط می خواهیم از فرصت ها استفاده کنیم. فولام فصل سختی داشته اما اخیرا هوای تازه ای در تیم آنها جریان یافته و اگرچه این تیم مغلوب چلسی و لسترسیتی شد، اما نمایش چشمگیری داشت و ما از لحظه اول باید به دنبال کسب پیروزی باشیم. ما به بازی های منچسترسیتی فکر نمی کنیم و گرچه بازی آنها مقابل یونایتد سخت است، اما تمام تمرکز ما پیروزی در بازی های خودمان خواهد بود.

منبع: ایران ورزشی

به "کلوپ: قرعه محبوبم پورتو نبود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوپ: قرعه محبوبم پورتو نبود!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید