وزیر اقتصاد: برای تسهیل سرمایه گذاری و رونق فراوری، فرصت درنگ نیست

به گزارش وبلاگ خبر، وزیر امور اقتصاد و دارایی با اشاره به اینکه امروز راهی جز سرعت عمل با دقت نداریم، اظهار داشت: نباید قوانین و مقررات نادیده گرفته گردد تا سبب دور زدن قانون و سواستفاده بعضی افراد شویم.

وزیر اقتصاد: برای تسهیل سرمایه گذاری و رونق فراوری، فرصت درنگ نیست

به گزارش وبلاگ خبر، فرهاد دژپسند در جلسه کارگروه برطرف موانع فراوری در گمرک شهید رجایی، اضافه نمود: برگزاری کارگروه ملی برطرف موانع فراوری در استان هرمزگان مثمرثمر بوده و به طور حتم تصمیمات موثری داشته است.

وی با بیان اینکه برای تسهیل سرمایه گذاری و رونق فراوری فرصت درنگ نیست، توضیح داد: دیر شده و باید با تمام قوا تمامی دستگاه های اجرایی ورود نموده و مانع از آسیب جدی سرمایه گذاری و فراوری گردد.

وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه امروز راهی جز سرعت عمل با دقت نداریم، اظهار داشت: نباید قوانین و مقررات نادیده گرفته گردد تا سبب دور زدن قانون و سواستفاده بعضی افراد شویم.

دژپسند ادامه داد: سلامت یکی از ارکان مهم اجرایی در گمرک و نظام مالی کشور است و نباید فدای سرعت گردد.

وی با اشاره به اینکه استان هرمزگان قابلیت های ویژه ای برای بازوی مهم توسعه کشور دارد و اهرم بزرگی برای ارتقا کشورمان است، مطرح نمود: استاندار هرمزگان همیشه لباس مالی به تن دارد و می تواند هرمزگان را به جایگاهی برساند که خیلی ها آرزوی رسیدن به آن را دارند.

وزیر امور اقتصاد و دارایی با بیان اینکه رتبه هرمزگان در جذب سرمایه گذاری خارجی قابل قبول نیست، توضیح داد: باید اراده و عزم آهنین داشته باشیم تا بتوانیم به سرمنزل مقصود برسیم.

وی با اشاره به اینکه دارایی های دولت در هرمزگان چشمگیر است، افزود: قابلیت های هرمزگان جز استان های نادر کشور است و حضور استاندار مالی در هرمزگان بارقه های امید را افزایش داده است.

دژپسند با بیان اینکه نباید قانون را کنار بگذاریم، اظهار کرد: نمی توان از بدهکاران مالیاتی به راحتی عبور کرد و در صورت سوءاستفاده همگی از دولت شاکی می شوند.

وزیر امور اقتصاد و دارایی با اشاره به اینکه هیچ زمان به خود اجازه نمی دهم برای روان کاری فراوری کنندگان درنگ کنیم، اظهار داشت: باید دستگاه های اجرایی از توان و قابلیت های استانداران بهره گرفته گردد تا مانع از ایجاد مشکل شویم و شاهد سبب رونق فراوری، مقابله با فساد و اجرای قانون باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "وزیر اقتصاد: برای تسهیل سرمایه گذاری و رونق فراوری، فرصت درنگ نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر اقتصاد: برای تسهیل سرمایه گذاری و رونق فراوری، فرصت درنگ نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید