هادی رضایی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک شد

به گزارش خبرنگاران، در جریان برگزاری یکصد و شصت و چهارمین نشست هیأت رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک که صبح امروز در محل کمیته برگزار گشت، به پیشنهاد رئیس کمیته و با موافقت اعضای هیأت رئیسه و اجرایی، هادی رضایی به عنوان دبیر اجرایی کمیته به مدت چهار سال انتخاب شد.

هادی رضایی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک شد

رضایی سالهاست که در بدنه ورزش جانبازان و معلولین کشور فعالیت دارد و در کسوت ورزشکار و سرمربی تیم ملی، سابقه حضور در هشت دوره پارالمپیک را در کارنامه ورزشی خود به ثبت رسانده است.

دبیر کلی فدراسیون والیبال معلولین آسیا و اقیانوسیه، مدرس جهانی، عضویت در هیأت رئیسه فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین به مدت هشت سال سرپرستی کاروان ایران در بازی های پارا آسیایی جاکارتا 2018، ریاست هیأت ورزش های جانبازان و معلولین خراسان رضوی و عضو هیأت اجرایی کمیته ملی پارالمپیک بخشی از سوابق اجرایی و مدیریتی وی به شمار می رود.

به گزارش خبرنگاران، با انتخاب هادی رضایی به عنوان دبیر اجرایی، مسعود اشرفی هم از امروز به عنوان بازرس در کمیته ملی پارالمپیک آغاز به کار کرد. وی که در جریان انتخابات اخیر این کمیته به سمت بازرسی انتخاب شده بود، تا زمان معرفی دبیر جدید عهده دار سرپرستی دبیر کلی بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هادی رضایی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هادی رضایی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید