نشست هماهنگی مدرسان کارگاه های آموزشی المپیک توکیو برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، کادر سرپرستی کاروان اعزامی به المپیک 2020 در نظر دارد به منظور هماهنگی هر چه بیشتر تمام اعضای کاروان از سرپرست، مربی و ورزشکار گرفته تا کادر رسانه ای و پزشکی و.... کارگاه های آموزشی را برای اعضای کاروان برگزار نماید.

نشست هماهنگی مدرسان کارگاه های آموزشی المپیک توکیو برگزار گردید

از این رو سرفصل های فنی، پزشکی، کنترل دوپینگ، فن آوری و اطلاعات، رسانه، فرهنگی، تشریفات و.. برای کارگاه ها در نظر گرفته شد و مدرسین هر کدام از بخش ها برنامه های خود برای این تصمیم سرپرست کاروان را اعلام کردند.

نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی کشورمان به المپیک 2020 توکیو در مورد این تصمیم گفت: شکی نیست که ما هر چه سریع تر استارت فعالیت های هماهنگی را بزنیم در ایام برپایی بازی ها با مسائل کمتری روبرو خواهیم شد. از همین رو در نظر داریم مرداد ماه امسال و در فاصله یکسال تا المپیک برنامه های آموزشی سرپرستان، مربیان و ورزشکاران را به عنوان فعالیت های جنبی کاروان در کنار فعالیت های آماده سازی خود فدراسیون شروع کنیم.

وی ادامه داد: این فعالیت با همکاری آموزشگاه ملی المپیک، مرکز نظارت بر تیم های ملی و واحدهای مختلف کمیته ملی المپیک پیگیری خواهد شد که از تمامی دست اندرکاران درخواست دارم با برنامه و انرژی تصمیمات و مصوبات را پیگیری کنند.

رضا قراخانلو رئیس آموزشگاه ملی المپیک نیز ضمن مثبت خواندن این اقدام ارزشمند گفت: شکی نیست که برنامه ریزی به موقع و توجه ویژه به بحث آموزش مستمر نتایج مثبتی را در پی خواهد داشت. آموزشگاه ملی المپیک با تمام ظرفیت خود آماده برپایی این کارگاه ها و کلاس های آموزشی است و بمنظور مطلوب تر برگزار شدن این کلاس ها فرم هایی را بین مدرسین توزیع نموده تا با هماهنگی خود دوستان نسبت به تهیه منابع و سرفصل ها اقدام کند.

پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی نیز با تاکید بر همکاری همه جانبه این مرکز گفت: از آنجایی که خودم به شخصه به عنوان ورزشکار، مربی و سرپرست در رویدادهای مختلف برون مرزی حضور داشته ام اعتقاد دارم که برپایی این کارگاه ها و کلاس ها تأثیر بسیار زیادی بر نظم و انضباط کاروان و بالطبع در نتیجه گیری تیم ها دارد. بنابراین مرکز نظارت در زمینه دعوت و حضور حداکثری فدراسیون ها و عواملشان فعالیت و پیگیری خواهد نمود.

در ادامه این نشست دکتر نوروزی و امیر خانی به عنوان مدرسین بحث کنترل دوپینگ، دکتر رازی و دکتر تقوی مدرسین بخش پزشکی، دکتر رحیمی و سلامی مدرسین بخش رویداد و تشریفات، دکتر شعبانی و عبدالهی مدرسین بخش فرهنگی و رسانه، دکتر دهخدا و اسلامیان مدرسین بخش فنی و دکتر واقف زاده و عبیری مدرسین بخش فن آوری و اطلاعات، برنامه ها و نقطه نظرات خود برای برپایی کارگاه ها را ارائه دادند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نشست هماهنگی مدرسان کارگاه های آموزشی المپیک توکیو برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست هماهنگی مدرسان کارگاه های آموزشی المپیک توکیو برگزار گردید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید