لائوتارو مارتینس: برای ایکاردی یاریی از دست مان برنمی آید، از خارج زمین نمی گردد به تیم یاری کرد

هافبک هجومی تیم فوتبال اینتر به شیوه ای کنایه آمیز تصمیم هموطن خود برای خودداری از بازی برای نراتزوری را زیر سؤال برد.

لائوتارو مارتینس: برای ایکاردی یاریی از دست مان برنمی آید، از خارج زمین نمی گردد به تیم یاری کرد

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال اینتر شب گذشته (آدینه) در یک بازی دیگر بدون حضور مهاجم جنجالی خود مائورو ایکاردی در خانه کالیاری با نتیجه 2 بر یک تن به شکست داد و هفته بیست و بیست و هفتم سری A را بدون امتیاز پشت سر گذاشت، نتیجه ای که ممکن است به بهای سقوط اینتر به رده پنجم تمام گردد.

اینتر در حالی باخت که موقعیت های خوبی برای فرار از شکست داشت اما نداشتن یک تمام کننده ماهر باعث شد موقعیت هایش یکی پس از دیگری به هدر رود و شاید به همین دلیل غیبت ایکاردی - کسی که از زمان خلع شدنش از کاپیتانی به بهانه مصدومیت به میدان نمی رود - بیش از پیش احساس شد.

اگرچه باشگاه اینتر تأکید دارد که دلیل عدم حضور ایکاردی مصدومیت است، از اظهارات طعنه آمیز اخیر لوچانو اسپالتی سرمربی تیم و بعضی دیگر از بازیکنان تیم از جمله لائوتارو مارتینس اینگونه برمی آید که احتمالاً دلیل دیگری پشت ماجرای عدم حضور شماره 9 آرژانتینی در ترکیب نراتزوری است.

لائوتارو مارتینس، هافبک هجومی آرژانتینی اینتر پس از شکست تیمش در سیسیلی که در آن تنها گل اینتر را زد، درباره ایکاردی 26 ساله که از ماه گذشته برای نراتزوری به میدان نرفته است، گفت: مائورو برای ما خیلی مهم است اما برای او هیچ یاریی از دست ما برنمی آید و نمی توانیم هیچ کاری انجام دهیم. حل شدن مسائل ایکاردی فقط به خودش بستگی دارد. تنها کاری که ما می توانیم انجام دهیم این است که صبر و برای بردن کوشش کنیم.

در نبود ایکاردی و با کم بودن گزینه های موجود برای خط حمله، لوچانو اسپالتی مجبور شد از آندره آ رانوکیا مدافع میانی تیم به عنوان مهاجم استفاده کند. مارتینس در پاسخ به این سؤال که آیا این تصمیم اسپالتی نشانه ای از کمبود مهره هجومی در اینتر است، کنایه ای به ایکاردی زد و مطرح کرد: برای جواب به این سؤال من حرف قبلی ام را تکرار می کنم و می گویم که اگر راهی برای یاری کردن به اینتر وجود داشته باشد و بخواهید نشان دهید که این تیم چقدر برای تان ارزش و اهمیت دارد، آن راه چیزی نیست جز اینکه به زمین بازی بروید و به تیم یاری کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لائوتارو مارتینس: برای ایکاردی یاریی از دست مان برنمی آید، از خارج زمین نمی گردد به تیم یاری کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لائوتارو مارتینس: برای ایکاردی یاریی از دست مان برنمی آید، از خارج زمین نمی گردد به تیم یاری کرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید