طعنه خامس به رئالی ها: اینجا افرادی هستند که بیش از اندازه دستور می دهند!

خامس رودریگس می گوید درباره آینده اش از هیچ چیزی خبر ندارد و این مسئولان باشگاه هستند که برای او تصمیم خواهند گرفت.

طعنه خامس به رئالی ها: اینجا افرادی هستند که بیش از اندازه دستور می دهند!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه مارکا، خامس رودریگس می گوید از اینکه آیا فصل آینده به رئال مادرید برمی گردد یا اینکه از بایرن مونیخ مستقیماً به تیمی دیگر خواهد رفت، آگاه نیست.

هافبک کلمبیایی کهکشانی ها فصل گذشته قرارداد دو ساله اش با بایرن مونیخ به عنوان بازیکن قرضی به انتها رسید و حالا باید به تیم اصلی خود برگردد. شنیده ها اما حاکی از آن است که زین الدین زیدان سرمربی کهکشانی ها در برنامه هایش برای فصل آینده جایی برای بازیکن پیشین موناکو ندارد و به همین دلیل او به تیمی دیگر خواهد پیوست.

خامس که این روزها در اردوی تیم ملی کلمبیا و رقابت های کوپا آمه ریکا حضور دارد، درباره آینده اش گفت: الان تمام تمرکز من روی کوپا آمه ریکا است و هنوز نمی دانم که به کجا خواهم رفت و نمی خواهم با فکر کردن به این موضوع آرامش را از خودم بگیرم. تصمیم گیری درباره این مسئله با باشگاهرئال مادرید است و من فکر می کنم در باشگاه افرادی هستند که زیادی دستور می دهند و از دست شما هم کاری ساخته نیست. صحبت با زیدان؟ ما هرگز با هم صحبتی نداشته ایم.

از ناپولی به عنوان اصلی ترین مشتری خامس رودریگس نام برده می گردد. این تیم او را به صورت قرضی می خواهد اما رئال برای موازنه تراز اقتصادی اش بعد از 350 میلیون یورویی که صرف خرید بازیکنان جدید نموده، بر فروش قطعی بازیکن خود تأکید دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "طعنه خامس به رئالی ها: اینجا افرادی هستند که بیش از اندازه دستور می دهند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعنه خامس به رئالی ها: اینجا افرادی هستند که بیش از اندازه دستور می دهند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید