خبرنگاران مورد مثبت از بیماری کرونا در مشهد گزارش نشده است

به گزارش وبلاگ خبر، مشهد- خبرنگاران- تا به امروز مورد مثبتی از بیماری کرونا در مناطق زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد در استان خراسان رضوی گزارش نشده است.

خبرنگاران مورد مثبت از بیماری کرونا در مشهد گزارش نشده است

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد روز چهارشنبه به خبرنگار وبلاگ خبر گفت: تا به امروز 78 مورد سندرم حاد تنفسی در مناطق زیرپوشش این دانشگاه برای آنالیز بیشتر نمونه گیری و به تهران ارسال شده که نتایج 14 مورد آنها منفی بوده و بقیه نیز در حال آنالیز است.

دکتر حمیدرضا رحیمی اضافه کرد: مردم برای دریافت اخبار مربوط به بیماری کرونا باید به منابع موثق، تخصصی و مسوول همچون وزارت بهداشت، دانشگاه های علوم پزشکی و رسانه های رسمی رجوع نمایند و به جوسازی های نادرست در فضای مجازی توجه ننمایند.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد امروز مجهز به کیت تشخیص ویروس کرونا شده است، پیش از این آزمایشات مربوط به تشخیص ویروس کرونا به تهران ارسال می شد.

بیمارستان های بزرگ و مجهز امام رضا (ع) و قائم (عج) و همچنین دو بیمارستان بچه ها اکبر و شیخ در مشهد برای درمان بیماران احتمالی مبتلا به ویروس کرونا در نظر گرفته شده اند.

هم اکنون 9 مرکز جامع خدمات سلامت، چهار بیمارستان به طور اختصاصی و تمام مراکز درمانی خصوصی و دولتی، بیماران مبتلا به علایم اختلال تنفسی در مشهد را غربالگری و هدایت می نمایند.

پنج میلیون نفر از جمعیت 6 میلیون و 400 هزار نفری خراسان رضوی زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار دارند و بقیه جمعیت این استان نیز از سوی دانشکده و دانشگاه های علوم پزشکی سبزوار، تربت حیدریه، تربت جام، گناباد و نیشابور خدمات رسانی می شوند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مورد مثبت از بیماری کرونا در مشهد گزارش نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مورد مثبت از بیماری کرونا در مشهد گزارش نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید