تولیدمرکب چاپ برپایه آب روی سطوح سلولزی با استفاده از فناوری نانو

محقق پژوهشکده پوشش های نانوساختار دانشگاه پیغام نوربا استفاده از فناوری نانو پیروز به فراوری مرکب های چاپ بر پایه آب روی سطوح سلولزی با کیفیت بالا شد.

تولیدمرکب چاپ برپایه آب روی سطوح سلولزی با استفاده از فناوری نانو

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از دانشگاه پیغام نور، محقق پژوهشکده پوشش های نانوساختار دانشگاه پیغام نور استان یزد با استفاده از فناوری نانو پیروز به فراوری مرکب های چاپ بر پایه آب روی سطوح سلولزی با کیفیت بالا شد.

مجتبی کاظم پور محقق این پژوهشکده پس از تحقیقات گسترده خود در زمینه مرکب ها و آزمایشات فراوان توانست مرکب های چاپ را فراوری کند که برای چاپ روی سطوح سلولزی نظیر کاغذ و کارتن استفاده می گردد.

مرکب های برپایه آب به دلیل آلودگی پایین و نیز سهولت استفاده و مواد اولیه در دسترس ، توانسته جای خود را در بین مرکب ها بازکرده و بازارقابل توجهی را به خودجلب کند.

این نوع مرکب ها، قابلیت های زیادی نظیرکیفیت چاپ و پخش شوندگی بسیار بالا و خشک شدن به موقع بدون اینکه به دستگاه چاپ بچسبد و نیز تنوع رنگی زیادی را دارا است.

گفتنی است با توجه به استفاده روز افزون صنعت چاپ از این مرکب ها در صورت سرمایه گذاری مناسب روی این محصول می توان شاهد ارزش افزوده قابل توجهی بود.

منبع: خبرگزاری فارس

به "تولیدمرکب چاپ برپایه آب روی سطوح سلولزی با استفاده از فناوری نانو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تولیدمرکب چاپ برپایه آب روی سطوح سلولزی با استفاده از فناوری نانو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید