تهدید فدراسیون والیبال ایران از سوی فدراسیون جهانی، ارومیه همچنان بدهکار است

به گزارش وبلاگ خبر، فدراسیون جهانی والیبال در صورت عدم تسویه حساب شهرداری ارومیه با اعضای خارجی و پیشین این تیم، ایجاد فشار فدراسیون ایران را شروع خواهد نمود.

تهدید فدراسیون والیبال ایران از سوی فدراسیون جهانی، ارومیه همچنان بدهکار است

به گزارش وبلاگ خبر و به نقل از روزنامه گاتزتا دلو اسپورت، باشگاه شهرداری ارومیه با وجود گذشت 2 ماه از زمانی که فدراسیون جهانی والیبال برای پرداخت بدهی معوق 4 عضو خارجی پیشین این تیم فرصت داده بود، هنوز این بدهی را پرداخت نکرده است.

فدراسیون جهانی والیبال در اواسط ماه سپتامبر، باشگاه ارومیه را تهدید کرد که اگر بدهی معوق 2 ساله خود را به دراگان تراویتسا، اولی پکا اویانسیوو، لیوبومیر تراویتسا و آندره آ پوتزی پرداخت نکند، فرایند قانونی برخورد با این تیم را شروع می نماید.

به نظر می رسد که تحریم تیم شهرداری ارومیه نسبت به جذب بازیکن خارجی و هشداری که فدراسیون جهانی به این باشگاه داده، موثر واقع نشده و ارومیه بدون بازیکن خارجی در لیگ برتر ایران حضور دارد و بازی می نماید.

اقدام بعدی فدراسیون جهانی علیه تیم شهر ارومیه در صورتیکه روش های معمول، جواب ندهد، فشار آوردن روی فدراسیون والیبال ایران برای حل سریع این موضوع و پرداخت بدهی 4 عضو پیشین این تیم خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تهدید فدراسیون والیبال ایران از سوی فدراسیون جهانی، ارومیه همچنان بدهکار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدید فدراسیون والیبال ایران از سوی فدراسیون جهانی، ارومیه همچنان بدهکار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید