ترافیک سنگین در ابتدای جاده چالوس

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در ابتدای محور کرج-چالوس اطلاع داد و گفت: طبق برنامه در نطر داریم از ساعت 13 امروز محدودیت ترافیکی در محور کرج به چالوس اعمال گردد.

ترافیک سنگین در ابتدای جاده چالوس

سرهنگ نادر رحمانی در گفت وگو با خبرنگاران، در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور، گفت: ترافیک جنوب به شمال محور کرج - چالوس از ابتدای محور تا کیلومتر چهار سنگین گزارش شده است. همچنین ترافیک در محور هراز محدوده آب علی و امام زاده هاشم پرحجم مشاهده می گردد.

وی اضافه نمود: طبق برنامه در نطر داریم از ساعت 13 امروز محدودیت ترافیکی در محور کرج به چالوس اعمال گردد.

وی با اشاره به ترافیک نیمه سنگین صبحگاهی آزادراه تهران -کرج ادامه داد: این ترافیک به علت عملیات اجرایی در سطح راه و نصب عرشه پل عابر پیاده به وجود آمد که محور جاده مخصوص به عنوان محور جایگزین معین شده بود. البته در حال حاضر عملیات اجرایی مرتفع شده و ترافیک به حالت عادی در جریان است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درخصوص وضعیت جوی محورهای کشور نیز گفت: در اغلب محورهای استان های گیلان و مازندران بارش باران را شاهد هستیم. در استان اردبیل نیز محور اردبیل-سرچم و اسالم-خلخال و همچنین محور گدوک در فیروزکوه، مه گرفتگی گزارش شده است. در محورهای مواصلاتی استان خراسان جنوبی نیز وزش باد و گرد و خاک مشاهده می گردد.

وی با اعلام شماره تلفن 88255555 گفت: شهروندان می توانند طی ساعات شبانه روز به وسیله تماس با شماره تلفن اعلام شده از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور آگاه شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ترافیک سنگین در ابتدای جاده چالوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک سنگین در ابتدای جاده چالوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید