برگزاری تمرین صبحگاهی امیدها در مرکز ملی فوتبال

به گزارش وبلاگ خبر، تمرین تیم فوتبال امید کشورمان پیش از اعزام به اندونزی و برگزاری بازی محبت آمیز با این تیم، صبح امروز در مرکز ملی فوتبال برگزار گردید.

برگزاری تمرین صبحگاهی امیدها در مرکز ملی فوتبال

به گزارش وبلاگ خبر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تمرین صبحگاهی تیم فوتبال امید کشورمان از ساعت 10 امروز (پنجشنبه) در زمین شماره یک مرکز ملی فوتبال شروع شد.

در این تمرین که به مدت 10 دقیقه ادامه داشت، بازیکنان حرکات ترکیبى، حفظ توپ، پاس تک ضرب و هدف گیرى دروازه را در دستور کار داشتند.

شاگردان حمید استیلى عصر امروز هم از ساعت 15:30 دومین جلسه تمرینی خود را در پیش خواهند داشت. تمرینات تیم امید تا روز یکشنبه در تهران دنبال می گردد و پس از آن اعضاى تیم به منظور انجام دو دیدار تدارکاتی راهی اندونزى می شوند.

به گزارش وبلاگ خبر، حمید استیلی، سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان برای این دور از اردو 17 بازیکن به نام های علی کی خسروی، امید نورافکن، محمد محبی، عارف غلامی، مهدی قائدی، حسین پورحمیدی، رضا جبیره، جعفر سلمانی، رضا شکاری، محمد آزادی، عارف آغاسی، امیر روستایی، سینا شاه عباسی، امیر شبانی، محمد پاپی،علیرضا آرتا و محمد کاظمی را در لیست خود گنجانده است. ضمن اینکه امیرحسین پیروانی، مربی جدید تیم امید از این اردو در تمرینات حضور دارد.

پیروانی: به آینده تیم امید تردید داشتم حضور در کادر فنی را قبول نمی کردم

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برگزاری تمرین صبحگاهی امیدها در مرکز ملی فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری تمرین صبحگاهی امیدها در مرکز ملی فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید