استارت اولین اردوی جهانی شاگردان محمد بنا از 14 اردیبهشت

پس از بازگشت تیم ملی کشتی فرنگی از مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا، اولین اردوی جهانی این تیم از 14 اردیبهشت ماه شروع خواهد شد.

استارت اولین اردوی جهانی شاگردان محمد بنا از 14 اردیبهشت

به گزارش خبرنگاران، فرنگی کاران روز 3 اردیبهشت ماه با ترکیب رضا خدری در 55 کیلوگرم، مهرداد مردانی یا شیرزاد بهشتی طلا در 60 کیلوگرم، سامان عبدولی در 63 کیلوگرم، حامد تاب در 67 کیلوگرم، محمدرضا و محمدعلی گرایی در 72 و 77 کیلوگرم، سعید عبدولی در 82 کیلوگرم، حسین نوری در 87 کیلوگرم، مهدی علیاری در 97 کیلوگرم و امیر قاسمی منجزی در 130 کیلوگرم به وسیله ارومچی راهی شهر شی آن چین خواهد شد و طی روزهای 7 و 8 اردیبهشت به مصاف حریفان آسیایی خواهد رفت.

در بازگشت تیم از چین، شاگردان بنا چند روزی استراحت نموده و سپس تمرینات شان را از 14 اردیبهشت مجددا در خانه کشتی از سر خواهند گرفت. این اولین اردوی جهانی تیم ملی فرنگی خواهد بود. مسابقات جهانی 2019 اواخر شهریور ماه در قزاقستان برگزار می گردد.

با وجودی که اردوی بعد از آسیایی آزادکاران در قالب اردوی مشترکی در عشق آباد ترکمنستان برگزار خواهد شد و آنها تصمیم به انتقال بعضی از اردوهای شان به شهرستان ها را دارند اما فعلا در برنامه تیم ملی فرنگی اردوی خارج از تهران دیده نمی گردد.

شاگردان بنا قرار است تا پیش از جهانی در دو تورنمنت اسپانیا و لهستان روی تشک بروند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "استارت اولین اردوی جهانی شاگردان محمد بنا از 14 اردیبهشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استارت اولین اردوی جهانی شاگردان محمد بنا از 14 اردیبهشت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید