ابلاغ و اعلام رسمی صدور مجوز استخدامی برای استان ها بزودی ، هر استان بین 4 تا 9 سهمیه جذب دارند

معاون سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: مجوز استخدام برای استان ها صادر شده و به زودی اعلام رسمی می گردد که متناسب با ظرفیت استان ها بین 4 تا 9 نفر برای هر استان تخصیص یافته است.

ابلاغ و اعلام رسمی صدور مجوز استخدامی برای استان ها بزودی ، هر استان بین 4 تا 9 سهمیه جذب دارند

به گزارش ،زهرا اربابی معاون سازمان برنامه و بودجه کشور ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با تاکید بر مدیریت منابع مالی در شرایط سخت مالی گفت: با توجه به شرایط خاصی که در کشور حاکم است و محدودیت منابع اعتباری در شرایط حاد مالی و تحریم باید در منابع، مدیریت لازم ارائه گردد.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور با تاکید بر جلوگیری از هدر رفت منابع مالی و اعتباری اضافه نمود: با توجه به محدود بودن منابع اعتباری نباید هدررفت منابع داشته باشیم که استفاده بهینه و صحیح از منابع مالی، سیاست کلان سازمان برنامه و بودجه است.

وی، تخصیص اعتبارات بر اساس اولویت ها را یک ضرورت دانست و تاکید نمود: سازمان برنامه و بودجه با توجه به صندلی آن در جامعه و سیاست های اعتباری و نیروی انسانی باید در همه عرصه پیشگام باشد.

اربابی با اشاره به اینکه بخشنامه صرفه جویی هزینه ها به استان ها ابلاغ شده ، توضیح داد: بخشنامه صرفه جویی تعیین و تعیین در ردیف های مختلف بودجه ای به سازمان ها و دستگاه های اجرایی استان ها ابلاغ شده است.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه محور فعالیت این سازمان بر اساس ضروریات تدوین شده است توضیح داد: در این راستا از انعقاد قرارداد های متعدد جلوگیری می گردد، اما افزایش امکانات رفاهی کارکنان ادارات در اولویت قرار گرفته است.

وی، از صدور مجوز استخدامی برای استان ها اطلاع داد و اضافه نمود: سال جاری برای همه استان ها مجوز استخدامی صادر شده که به زودی اعلام رسمی و ابلاغ می گردد.

اربابی با اشاره به اینکه در مجوز استخدامی متناسب با ظرفیت استان ها نیرو تخصیص می یابد، گفت: برای هر استان حداقل 4 و حداکثر 9 نفر بر اساس ظرفیت متناسب با تدوین سند نیروی انسانی تخصیص می یابد.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به ظرفیت استان بوشهر در ابعاد مالی و صنعتی اضافه نمود: استان بوشهر دارای نیرو های توانمندی است که با توجه به اعتماد از این نیرو ها پست های مدیریتی به این نیرو ها واگذار می گردد که اکنون رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر از نیرو های توانمند بومی است.

ف

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ابلاغ و اعلام رسمی صدور مجوز استخدامی برای استان ها بزودی ، هر استان بین 4 تا 9 سهمیه جذب دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابلاغ و اعلام رسمی صدور مجوز استخدامی برای استان ها بزودی ، هر استان بین 4 تا 9 سهمیه جذب دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید