آخرین وضعیت قرارداد کارلوس کی روش از زبان رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا

رامون خسورون، رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا می گوید کی روش هفته پیش رو قراردادش را با این امضا خواهد نمود.

آخرین وضعیت قرارداد کارلوس کی روش از زبان رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا

به گزارش خبرنگاران، رامون خسورون، رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا در گفت وگو با W Radio کلمبیا با اشاره به اینکه معرفی سرمربی جدید تیم ملی فوتبال این کشور نزدیک است، گفت: در حال حاضر ما در حال تنظیم قرارداد هستیم و هنوز امضایی صورت نگرفته است. در حال حاضر وکلای ما روی قرارداد کار می نمایند. محتمل است تا چند ساعت آینده روز ورود کی روش به کلمبیا را تعیین کنیم. کی روش هم کارش را شروع نموده و اطلاعات زیادی از فوتبال ما دارد. او احتمالاً هفته آینده - از بازه زمانی فردا تا یکشنبه هفته آینده - کارش را به عنوان سرمربی تیم ملی کلمبیا شروع خواهد نمود و خودش از ما خواسته که دستیاری کلمبیایی داشته باشد.

وی ادامه داد: ملاقاتی رسمی با کی روش در شهر لیسبون داشتیم و او خیلی واضح به ما گفت که واسطه ای ندارد که این نکته خوبی برای ما بود. پس از گذشت دقایقی متوجه شدیم که واسطه ای وجود ندارد، بنابراین فدراسیون حتی یک پزو (واحد پول کلمبیا) به شخص دیگری در این ماجرا پرداخت نخواهد نمود.

رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا با اشاره به اینکه کلمبیا در ماه مارس دیدار محبت آمیز ای را در توکیو با ژاپن برگزار خواهد نمود، در مورد بازی های محبت آمیز پیش روی تری کالر گفت: در ماه مارس به دنبال انجام یک بازی دیگر در همان قاره آسیا هستیم. ما به دنبال پلن B هستیم تا تیم ملی در پنج روز باقیمانده از حضورش در این قاره یک بازی محبت آمیز دیگر برگزار کند که این می تواند برای کادرفنی جدید تیم یک مزیت برای شناخت بیشتر از بازیکنان باشد.

خسورون اظهار داشت: در ماه ژوئن هم ما احتمالاً با یک تیم از آمریکای جنوبی مصاف خواهیم کرد که همگروهی ما در مسابقات کوپا آمه ریکا نخواهد بود. بازی محبت آمیز بعدی مان هم در کشور خودمان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آخرین وضعیت قرارداد کارلوس کی روش از زبان رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین وضعیت قرارداد کارلوس کی روش از زبان رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید