آخرین مهلت ارائه اظهارنامه های مالیاتی اعلام شد

به دلیل مصادف شدن 31 خردادماه با روز تعطیل آدینه، امروز (شنبه) یکم تیرماه آخرین مهلت ارائه اظهارنامه های مالیاتی در سایت سازمان امور مالیاتی است.

آخرین مهلت ارائه اظهارنامه های مالیاتی اعلام شد

به گزارش ایسنا، مهلت ارائه اظهارنامه های مالیاتی صاحبان مشاغل تا 31 خردادماه است که به دلیل تقارن با روز تعطیل آدینه، مودیان مالیاتی می توانند تا خاتمه امروز نسبت به پر کردن اظهارنامه مالیاتی خود اقدام نمایند. پیش از این نیز معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی آخرین مهلت ارائه اظهارنامه های مالیاتی را تا امروز (شنبه) یکم تیرماه اعلام نموده بود.

نادر جنتی همچنین با بیان اینکه بر اساس قوانین و مقررات مالیاتی شرط برخورداری از هر نوع تسهیلات و معافیت های مالیاتی منوط به تسلیم اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر قانونی است گفته است که فعالان مالی به منظور بهره مندی از مشوق های قانونی نرخ صفر و یا هرگونه تسهیلات دیگر، باید اظهارنامه مالیاتی خود را در مهلت مقرر قانونی ارائه نمایند.

به گزارش ایسنا، مطابق مقررات موضوع ماده 192 قانون مالیات های مستقیم در صورتی که مودیان اظهارنامه مالیاتی خود را به موقع تسلیم ننمایند به میزان 30 درصد مالیات متعلق، مشمول جریمه غیرقابل بخشش می شوند. مودیان مالیاتی می توانند با مراجعه به سایت www.tax.gov.ir نسبت به ارائه اظهارنامه و پرداخت مالیات خود اقدام نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "آخرین مهلت ارائه اظهارنامه های مالیاتی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت ارائه اظهارنامه های مالیاتی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید